Ballina Etiketimet Fotoalbum

Etiketim: fotoalbum

Fotoalbumi i Samitit të Liderëve të Ballkanit Perëndimor

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një fotoalbum nga punimet e Samitit të Liderëve të Ballkanit Perëndimor të mbajtur në...

Fotoalbumi i qarkut të Lezhës/ Vaksinimi, agroturizmi, rindërtimi dhe investimet në...

TIRANË, 30 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ndau sot një fotoalbum nga inspektimet e kryera sot në qarkun e Lezhës, duke vënë në fokus disa...

FOTO/ Shqipëri-Arabia Saudite, plane investimesh në ekonomi dhe turizëm

TIRANË, 6 shkurt/ATSH/- Kryeministri Edi Rama po zhvillon prej dy ditësh një vizitë zyrtare në Mbretërinë e Arabisë Saudite. Në një fotoalbum të vizitës së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA