Ballina Etiketimet Evis Kushi

Etiketim: Evis Kushi

FOTO/ Identifikim dhe vlerësim i çdo dëmtimi në qarkun e Elbasanit

TIRANË, 24 shtator /ATSH/ - Grupet e ekspertëve vijojnë të të jenë çdo ditë në terren për të identifikuar dhe vlerësuar çdo dëmtim në...

FOTO/ Kushi: Vlerësim i shpejtë dhe i saktë i të gjitha...

TIRANË, 23 shtator /ATSH/ - Deputetja e Partisë Socialiste për Qarkun e Elbasanit, Evis Kushi ka vizituar së bashku me përfaqësues të bashkisë Elbasan...

Kushi: Të hapur për dialog me opozitën, në 30 qershor PS...

TIRANË, 5 korrik/ATSH-Maela Marini/ Deputetja e Partisë Socialiste, Evis Kushi deklaroi sot se "në zgjedhjet e 30 qershorit PS konfirmoi rezultatin e zgjedhjeve të...

Mospjesëmarrja në zgjedhje, Kushi: Opozita frikë nga humbja

TIRANË, 8 qershor/ATSH/- Deputetja e Partisë Socialiste për qarkun e Elbasanit, Evis Kushi deklaroi në një nga takimet me banorët e qytetit se mazhoranca...

Kushi: Hapja e negociatave vlerësim i merituar, jo dhuratë. Opozita po...

TIRANË, 11 prill/ATSH- A. Fortuzi/ - Deputetja e PS-së, Evis Kushi, deklaroi sot në Kuvend se vendi ynë e meriton çeljen e negociatave, pasi...

Kushi: “Babalja” po përdoret si kalë beteje nga opozita

TIRANË, 2 prill/ATSH-Megi Zonja/ Deputetja e Partisë Socialiste, Evis Kushi, gjatë një interviste televizive theksoi se çështja "Babale" po përdoret si një kalë beteje...

Kushi: Gati për dialog me opozitën, por nuk negociojmë vullnetin e...

TIRANË, 9 mars /ATSH A.ALLA/ - "Situata ku ndodhemi është një situatë pa precedent e cila nuk ka ndodhur më parë as në Shqipëri...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA