Ballina Etiketimet Elisa Spiropali

Etiketim: Elisa Spiropali

Shkarkimi i Metës/ Spiropali: Çliruam institucionin e Presidentit nga paligjshmëria dhe...

TIRANË, 15 qershor /ATSH/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali u shpreh sot për shkarkimin e Metës se, Kuvendi çliroi institucionin...

Rikonstruksion total i gjimnazit “Ibrahim Rugova”/ Ndërtim i të parës çerdhe...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Rikonstruksion total i gjimnazit "Ibrahim Rugova" dhe ndërtim i të parës çerdhe publike në qendër Kamzë. Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet...

Spiropali në Paskuqan: Ka përfunduar ndërtimi i 15 rrugëve, po merr...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, njëkohësisht një prej drejtueseve të PS në qarkun e Tiranës, Elisa Spiropali ishte...

Spiropali: Kopshtet, shkollat dhe çerdhet që po ndërtohen në Kamzë, nga...

TIRANË, 30 mars /ATSH/ Ministrja për marrëdhëniet me Parlamentin dhe bashkëdrejtuese politike e PS për qarkun Tiranë, Elisa Spiropali, vazhdoi turin e saj të...

Spiropali në kopertinën e revistës “Global Woman Club”/ Gruaja që frymëzon

TIRANË, 24 mars /ATSH/ Revista "Global Woman Club" ka vendosur në kopertinën e saj të fundit  ministrjen e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa...

Spiropali vizitë në shtëpinë e dëshmores së Atdheut, Zarife Hasanaj: Punët...

TIRANË, 5 mars /ATSH/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, njëkohësisht një prej drejtueseve politike të PS në qarkun e Tiranës...

Shkolla 9-vjeçare “Tahir Sinani” në Paskuqan në rikonstruksion/ Spiropali: Kushte të...

TIRANË, 5 mars /ATSH/ Shkolla 9-vjeçare "Tahir Sinani" në Paskuqan po rikonstruktohet dhe ridimensionet në të gjithë hapësirën e saj. Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet...

“Ndërtimi i rrjetit të kanalizimeve në rrugën “Shebeniku”/ Spiropali: Një tjetër...

TIRANË, 3 mars /ATSH/ - Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe njëkohësisht një prej drejtueseve politike të PS për qarkun e Tiranës,...

Mandati i tretë/ Spiropali: Duhet t’i vazhdojmë punët për mos t’u...

TIRANË, 2 mars /ATSH/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, deklaroi sot se, PS nuk ka nevojë për fosile edhe bishta...

Spiropali nga Gërdeci: Vlerësimi i Dvoranit, goditje për korrupsionin politik dhe...

TIRANË, 24 shkurt /ATSH/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali deklaroi sot se, gjyqtari Ardian Dvorani mori dje vlerësim nga DASH,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA