Ballina Etiketimet E re

Etiketim: e re

Voskopojë/ Shkollë me standarde bashkëkohore për 120 fëmijë të tre fshatrave

TIRANË, 5 nëntor/ATSH/ - Rreth 120 fëmijë të Voskopojës, Lavdarit dhe Gjonomadhit do të kenë mundësinë të zhvillojnë mësimin në një shkollë me standarde...

Vlora së shpejti me një tjetër shëtitore, nga Tuneli deri në...

TIRANË, 27 mars/ATSH/- Qytetit bregdetar të Vlorës do t'i shtohet një tjetër shëtitore, që do të jetë krenaria e ndryshimit të vijës bregdetare në...

Puka me një autombulancë të re, dhuratë nga humanisti norvegjez Haristad

TIRANË, 30 Dhjetor/ATSH/- Banorët e qytetit të Pukës do të kenë tashmë një autoambulancë të re, dhuratë e humanistit norvegjez, Ove Haristad. Kjo autoambulancë 4x4,...

Prishtina, me një shkollë të re dhe moderne nga shtatori i...

PRISHTINË, 13 gusht/ATSH/- Në shtator të këtij viti, kryeqytetit të Kosovës, do t’i shtohet edhe një shkollë e re. Kjo u bë e ditur nga...

Vanity Fair: Tirana, e re, e lirë dhe e egër

TIRANE, 26 Shkurt/ATSH-Z.Tosku/-Gjithnjë e më shumë Shqipëria dhe veçanërisht transformimi që po pëson Tirana,  po zë hapësira në revistat më të njohura të botës....

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA