Ballina Etiketimet Debate

Etiketim: debate

Vijojnë debatet për mosdekretimin e Cakajt

TIRANË, 11 janar/ATSH/ "Nuk ka Gjykatë Kushtetuese në botë që ndalon e interpreton kompetencat që i jep Kushtetuta e Republikës së Shqipërisë, Presidentit, për emërimin...

SLLOVAKI – Debate brenda qeverisë për një kontratë ushtarake prej 1,...

BRATISLAVË, 1 dhjetor /ATSH-AFP/ - Një mosmarrëveshje ka vënë përballë njëri-tjetrit kryeministrin sllovak dhe Ministrinë e Mbrojtjes në lidhje me një kontratë për blerjen...

PARIS – Macron dhe Trump sheshojnë mosmarrëveshjet për mbrojtjen europiane

PARIS, 10 nëntor /ATSH-DPA/ - Presidenti francez, Emmanuel Macron dhe homologu i tij amerikan, Donald Trump kërkuan të sheshojnë sot mosmarrëveshjet, pas një tweet-i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA