Ballina Etiketimet Dacic

Etiketim: dacic

BEOGRAD – Daçiç: Serbia nuk do të protestojë për flamurin e...

BEOGRAD, 6 nëntor /ATSH-ANSA/ - Qeveria serbe nuk do të protestojë për shfaqjen e flamurit të Kosovës në katedralen Notre Dame të Parisit, me...

Daçiç: Beogradi dhe Prishtina mund ta gjejnë vetë një zgjidhje

BEOGRAD, 20 shtator /ATSH-ANSA/ - Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiç deklaroi se  Beogradi dhe Prishtina mund ta gjejnë vetë një zgjidhje për mosmarrëveshjen...

BEOGRAD – Daçiç hedh idenë e një ”Dayton 2” për marrëdhëniet...

BEOGRAD, 4 shtator /ATSH-ANSA/ - Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiç hodhi sot idenë e një konference të mundshme ndërkombëtare për dhënien fund të kundërshtive...

BEOGRAD – Kotzias: Progres për emrin e Maqedonisë, i domosdoshëm kompromisi

BEOGRAD, 11 prill /ATSH-MIA/ - Shefi i diplomacisë greke, Nikos Kotzias deklaroi sot në Beograd se është bërë një hap përpara në zgjidhjen e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA