Ballina Etiketimet Cr7

Etiketim: cr7

FUTBOLL – CR7 në kuotën e 750 golave

TORINO, 4 dhjetor /ATSH-AA/ - Ylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo ka arritur një moment të ri në karrierën e tij këtë javë, duke...

FUTBOLL – CR7 qetëson Juventusin, nuk do të largohet

TORINO, 25 prill /ATSH-MIA/- Futbollisti më i rëndësishëm i Juventusit, Kristiano Ronaldo ka shprehur gatishmërinë të mbetet në klub edhe dy sezone, bëri të...

SPORT – CR7 humb 10 milionë euro për shkak të koronavirusit

TORINO, 22 mars /ATSH-MIA/- Fituesi i pesëfishtë i “Topit të artë”, Kristiano Ronaldo do të humbasë rreth 10 milionë euro si rezultat i pandemisë...

FUTBOLL – 700 gola për CR7

KIEV, 15 tetor /ATSH-ANSA/ - Cristiano Ronaldo shënon me penallti në ndeshjen Ukrainë-Portugali e vlefshme për kualifikueset e EURO 2020 dhe arrin një tjetër...

FUTBOLL – CR7 shënon golin e 600-të në karrierën e tij...

MILANO, 28 prill /ATSH-ANSA/ - Kristiano Ronaldo, ylli i “Juventusit”, që shënoi golin e barazimit 1-1 kundër Interit në derbin e Italisë, shënoi golin...

FUTBOLL – Pjaniç: Juventus mund të fitojë gjithçka

TORINO, 29 gusht /ATSH-ANSA/ - Fillimi i sezonit është më i miri i mundshëm për Juventusin, me dy fitore në dy ndeshje si dhe...

ROMË – Cristiano Ronaldo mbërrin në Torino, pritet nga mijëra tifozë

ROMË, 16 korrik /ATSH-DPA/ - Cristiano Ronaldo u takua me qindra tifozë të "Juventusit" të hënën, pasi arriti në qendrën mjekësore të klubit të...

Bardhezinjtë presin CR7 si Mesian

ROMË, 4 korrik /ATSH-AFP/ - Ethe, ëndërr dhe ndoshta tani... realitet! Zërat e vazhdueshëm për një transferim të mundshëm të yllit portugez Cristiano Ronaldo të...

SOÇI – CR7 luan ”El Classico”-n e tij kundër Spanjës

SOÇI, 15 qershor /ATSH-ANSA/ - Pas Lojërave Olimpike dimërore të katër viteve më parë, më të kushtueshmet në histori, Soçi pret sot një nga...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA