Ballina Etiketimet Como

Etiketim: Como

Kandidati i PS-së në Pogradec Bledi Çomo: Pse kërkoj votat e...

TIRANË, 18 prill/ATSH/ Pas një karriere të suksesshme në jetën politike të Pogradecit, kandidati i Partisë Socialiste në Pogradec, Bledi Çomo synon më 25...

Çomo: T’i japim kryeministrit mbështetjen maksimale për ta bërë Shqipërinë që...

TIRANË, 16 prill /ATSH/ Kandidatja e Partisë Socialiste në Tiranë, Najada Çomo tha se "ne të gjitha gratë shquhemi nga mençuria dhe durimi për...

Sfidat e kandidatëve të Tiranës, Çomo: Një vit plot mund e...

TIRANË, 30 mars/ATSH/ Paneli i dytë i kandidatëve të Partisë Socialiste për zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë, prezantuar nga kryebashkiaku Erion Veliaj ishin...

“E vlerësuar që të jap kontribut edhe në politikë/ Kandidatja e...

TIRANË, 23 mars/ATSH/ Kandidatja e Partisë Socialiste në zgjedhjet e 25 prillit njëkohësisht shefe e Shërbimit Infektiv në QSUT, Najada Çomo, theksoi sot se...

“Lidhja e vaksinës me trombozën perceptim joreal”/ Çomo: Kandidimi nga PS,...

TIRANË, 17 mars/ATSH/ Shefja e Infektivit, Najada Çomo deklaroi se është ende herët për relaksim të masave antikovid. “Nëse pyet një doktor spitali, a duhen...

“Suport maksimal nga qeveria për menaxhimin e pandemisë”/ Çomo: Në spital,...

TIRANË, 15 Mars/ATSH-Maela Marini/ Kandidatja e Partisë Socialiste në qarkun e Tiranës, Najada Çomo deklaroi sot se, "pavarësisht fushatës elektorale, nuk do të shkëputet...

FOTO-LAJM / Kryesojnë listën e Tiranës, Veliaj me Luljeta Bozon dhe...

TIRANË, 12 mars/ATSH/ Najada Çomo dhe Luljeta Bozo do të kryesojnë listën e PS-së në Tiranë për zgjedhjet e 25 prillit 2021. Kryetari i Bashkisë...

Çomo: E pranova ftesën për ta bërë më të mirë këtë...

TIRANË, 10 mars/ATSH/ “E pranova ftesën se kush më mirë se unë mund ta reflektojë punën e madhe të bërë në spitalet Covid, besoj...

Najada Çomo, kandidate e PS-së për deputete/ Pipero: Lajm i mirë...

TIRANË, 4 mars/ATSH/ Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero e cilësoi si lajm të mirë për parlamentarizmin në vend ftesën e bërë nga Kryeministri Edi Rama...

Shefja e Infektivit: Stafet mjekësore të spitaleve COVID, punë gjigante me...

TIRANË, 4 mars/ATSH/ Shefja e Spitalit Infektiv, Najada Çomo, theksoi sot se, “nga stafi mjekësor në spitalet Covid është bërë një punë gjigante me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA