Ballina Etiketimet Cnn

Etiketim: cnn

CNN: Pasaporta e vaksinimit do të hapte dyert e turizmit

UASHINGTON, 24 janar /ATSH/ - Një pasaportë vaksinimi do të hapte dyert për të udhëtuar, shkruan Barry Neild për rrjetin informativ amerikan, CNN. ''Ato dyer...

CNN: Shqipëria i mikpret turistët amerikanë

NJU JORK, 13 janar /ATSH/ - Dikur një nga dokumentet më të fuqishme të udhëtimit në botë, fuqia e pasaportës amerikane është ulur si...

CNN: Edhe adoleshentet çeke në shërbim të spitaleve të mbingarkuara me...

ZLIN (Republika Çeke), 31 tetor /ATSH/ - Ne ndihmojmë me higjienën, ndonjëherë marrim gjak, bëjmë...". Adoleshentja çeke, Barbara Sasova kërkon ndihmë për të gjetur fjalën...

CNN: Jepini fund Covid-19 me këto tre veprime elementare

TIRANË, 22 korrik /ATSH/ - Nëse lani duart rregullisht, mbani maskë ​​dhe distancën e duhur, atëherë këto tre veprime të thjeshta mund të ndalojnë...

CNN: Shqipëria mikpret turistë amerikanë

NJU JORK, 15 korrik /ATSH/ Dikur një nga dokumentet më të fuqishme të udhëtimit në botë, fuqia e pasaportës amerikane është ulur si pasojë...

Gazetari i njohur i CNN: Bëni gjithçka mundeni kundër tornados Covid-19

TIRANË, 7 korrik /ATSH/ - Kolla m'u rikthye pa paralajmëruar dhe në dukje pa asnjë arsye dhe po kështu edhe lodhja, por një gjë...

SHBA – Manifestime kundër vrasjes së një afro-amerikani

ATLANTA, 30 maj /ATSH-DPA/ - Demonstrues që protestonin kundër vdekjes së një afro-amerikani nga policia sulmuan selinë e transmetuesit CNN në qytetin amerikan të...

FOKUS – CNN: Pothuajse të gjithë pacientët me ventilatorë në Nju...

NJU JORK, 24 prill /ATSH/ - Pothuajse të gjithë pacientët me koronavirus në Nju Jork, të kishin nevojë për ventilatorë për të marrë frymë,...

COVID-19/- CNN: Në Spanjë, funeralet zgjasin pesë minuta

MADRID, 6 prill /ATSH-ANSA/- Funeralet shumë të shkurtra, me pak të afërm, pa lëvizur arkivolin nga makina. Eshtë ky një nga shumë aspekte të...

Prestigjiozja “CNN”/ Sheshi “Skënderbej” ndër 11 fotot më të mira të...

TIRANË, 13 nëntor/ATSH/ Prestigjiozja “CNN” ka publikuar listën me 11 fotot më të mira për nga arkitektura të vitit 2019. Në foton e përzgjedhur prej...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA