Ballina Etiketimet Cirk

Etiketim: cirk

Svastikat e një cirku rus provokojnë zemërimin gjerman

MOSKË, 17 janar /ATSH-DPA/ - Një shfaqje e një cirku rus, ku një majmun dhe një numër dhish u shfaqën të veshur me rroba...

FOTO/ Gjermani, cirk me kafshë virtuale

TIRANË, 7 qershor /ATSH/ - Pasi markat e famshme hoqën dorë nga lëkura e kafshëve për realizimin e veshjeve të tyre, edhe një cirk...

KANADA – Cirku i Diellit anulon pjesëmarrjen në shfaqjen gala në...

MONTREAL, 26 janar /ATSH-AFP/ - Cirku i Diellit u detyrua të anulonte pjesëmarrjen në shfaqjen gala të Vitit të Ri kinez, por ky vendim...

Qytetarët mbushin sheshin “Skënderbej”, shfaqje muzikore dhe akrobaci në ajër

-Veliaj: Për ata që mendonin se sheshi nuk do mbushej kurrë, ja ku është sot, plot me fëmijë- TIRANË, 30 shtator/ATSH/- Sheshi “Skënderbej” ia ka...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA