Ballina Etiketimet Bq

Etiketim: bq

RUSI – Banka Qendrore parashikon rënie të PBB-së me 4-6% në...

MOSKË, 25 prill /ATSH-AFP/ - Banka Qendrore e Rusisë njoftoi se priste një rënie të PBB-së rreth 4-6% në 2020, ndërkohë shpresat për rimëkëmbje...

ZVICËR – Banka Qendore parashikon një recesion në 2020 për shkak...

ZYRIH, 19 mars /ATSH-AFP/ - Banka Qendrore europiane (BNS) parashikon një rënie të aktivitetit ekonomik në Zvicër në gjashtëmujorin e pare përballë përhapjes së...

GJERMANI – BQE: Libra e FB mund të dëmtojë BQE-në dhe...

FRANKFURT, 2 shtator /ATSH-AFP/ - Një anëtarësim i madh në kriptomonedhën Libra njoftuar nga Facebook mund të dëmtojë politikën monetare të zonës euro dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA