Ballina Etiketimet Bourla

Etiketim: bourla

Drejtori Ekzekutiv i Pfizer në Tiranë, Rama: Mirënjohje, na hapi derën...

TIRANË, 11 tetor/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama dhe Drejtori Ekzekutiv i "Pfizer", Albert Bourla, i cili ndodhet për një vizitë në Tiranë, ishin sot...

Vaksinimi antikovid, Rama dhe shefi i Pfizer ndjekin procesin në “Air...

TIRANË, 11 tetor/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama, shefi i Pfizer, Albert Bourla dhe ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu vizituan sot pikën...

Brenda muajit vijnë 170 mijë vaksina, pjesë e kontratës me kompaninë...

TIRANË, 11 tetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama bashkë me ministren e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu kanë pritur në Shqipëri shefin e kompanisë "Pfizer",...

Rama me drejtorin ekzekutiv të Pfizer: Na mundësoi nisjen e vaksinimit...

TIRANË, 24 shtator/ATSH/ Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot një takim në zyrat qendrore të kompanisë "Pfizer" në Nju-Jork, me drejtorin ekzekutiv dr. Albert Bourla. Kryeministri...

COVID-19 – Shefi i Pfizer: Europa drejt normalitetit

ROMË, 16 prill /ATSH-ANSA/ - Europa mund të kthehet përsëri në normalitet në vjeshtë, deklaroi shefi i kompanisë farmaceutike Pfizer, Albert Bourla për gazetën...

E nevojshme një dozë e tretë përforcuese ndaj COVID-19

NJU JORK, 16 prill /ATSH-DPA/ - CEO i Pfizer, Albert Bourla parashikoi se njerëzit që kanë marrë vaksinën e kompanisë COVID-19 do të "ka...

COVID-19 – Bourla: Fundi i pandemisë çështje kohe

ATHINË, 26 dhjetor /ATSH-ANA/ - Mund të duhet pak kohë, por aktualisht zgjidhjet që kemi në duar janë aq efektive sa është vetëm çështje...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA