Ballina Etiketimet Bizneset

Etiketim: bizneset

OAK letër kryeministrit ne detyrë: Ndihmoni bizneset se janë duke falimentuar

PRISHTINË, 4 shkurt/ATSH/- Oda e Afarizmit të Kosovës (OAK) kërkon nga kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti që të ndihmojë bizneset e falimentuara. OAK kërkon që...

Librazhd/ Spaho: PD ka plan të qartë për rimëkëmbjen e biznesit,...

TIRANË, 30 dhjetor /ATSH - I. Vata/- “PD ka plan të qartë për rimëkëmbjen e biznesit, do të ulim taksat”, tha sot nënkryetari i...

FOTO/ Sako dhe Denaj inspektojnë bizneset pranë plazhit të Durrësit

TIRANË, 24 shtator /ATSH/ - Në qytetin e Durrës grupet e inspektimit po vijojnë punën në terren për të evidentuar dëmet nga tërmeti dhe...

Diaspora dhe bizneset bavareze-Bashës: Ndal dhunën, po dëmtohet rëndë biznesi dhe...

TIRANË, 3 Qershor /ATSH/ -Dhuna në protestën e opozitës ka dëmtuar rëndë bizneset dhe sidomos turizmin. Për këtë arsye diaspora dhe bizneset bavareze i janë...

Ulje e re e taksave për 91% të bizneseve

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155893437286523/ TIRANE, 19 qershor/ATSH/- Rreth 91% e bizneseve në Shqipëri do të përfitojnë nga ulja e re e taskave. Me qëllim lehtësimin e klimës së biznesit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA