Ballina Etiketimet Beci

Etiketim: beci

Platforma e Zhvillimit të Turizmit/ Beci: Turizëm gjithë vitin kudo nëpër...

TIRANË, 20 prill /ATSH – I. Vata/ Kandidati për deputet i PS-së për Qarkun e Shkodrës, Benet Beci ka prezantuar Platforma e Zhvillimit të...

Beci: Me kryeministrin Rama kemi zhvilluar projekte transformuese për qytetet shqiptare

  TIRANË, 19 prill/ATSH/ Kandidati për deputet i PS-së në Shkodër, Benet Beci deklaroi se forca ku ai aderon, vepron në interes kombëtar për zhvillimin. Gjatë...

Beci: Investimet në Tamarë kanë forcuar ekonominë dhe turizmin e zonës

TIRANË, 18 prill /ATSH/ Investimet në infrastrukturës në Tamarë të Vermoshit në skajin më verior të vendit, i kanë dhënë jetë bizneseve të ndryshme...

Nga rruga Shëngjin-Velipojë, te Thethi e Skavica/ Beci zbulon investimet për...

TIRANË, 16 prill/ATSH/ Kandidati i PS-së në Shkodër, Benet Beci deklaroi sot se në këtë qark do të marrin 4 deri në 5 mandate...

Beci, bashkëbisedim me studentë të mjekësisë: Zhvillim një Shkodre studentore

TIRANË, 16 prill /ATSH – I. Vata/ Kandidati për deputet i PS-së në qarkun Shkodër Benet Beci ka zhvilluar sot një bashkëbisedim me studentë...

Arkitekti spanjoll Hernandez: Kënaqësi puna me Becin, profesionist i përkushtuar për...

 TIRANË, 14 prill/ATSH/ Kandidati për deputet i Partisë Socialiste në Shkodër, Benet Beci, prezantoi sot përmes një videoje projektet e realizuara në këtë qytet...

Nga sistemimi i lumit të Bunës deri te rikthimi i linjës...

TIRANË 11 prill/ATSH/ Kandidati i Partisë Socialiste në Shkodër, Benet Beci ka kërkuar nga ndjekësit e tij në rrjetet sociale të veçonin dy nga...

“Shkodra asht dashni”/ Beci sjell kinemanë e hapur në Shirokën e...

TIRANË, 10 prill /ATSH/ Në sheshin e rikonstruktuar të Shirokës, në Shkodër, që është transformuar në një atraksion turistik, risitë dhe mundësitë për të...

Intervistë/ Benet Beci, njeriu i qindra projekteve: Do t’ia ndryshojmë njëherë...

Kandidati i Partisë Socialiste në Shkodër, Benet Beci në një intervistë për “InTV”, foli lidhur me kandidaturën e tij dhe projektet për qytetin e...

Beci viziton një biznes fason/ Strategji e mirëfilltë për mbështetjen e...

TIRANË, 2 prill/ATSH/ Në kuadër të takimeve që po zhvillon në qytetin e Shkodrës, numri tre i listës së Partisë Socialiste në Shkodër, Benet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA