Ballina Etiketimet Bayern

Etiketim: bayern

FUTBOLL – Uli Hoeness: Epokë e re te Bayern

MYNIH, 31 maj /ATSH-DPA/ - Ish-presidenti i Bayern Munich, Uli Hoeness ka shprehur kënaqësi për rrugën e ekipit drejt një titulli tjetër të Bundesligës...

FUTBOLL – Neuer pret zgjatjen e kontratës me ”Bayern”

MYNIH, 26 prill /ATSH-DPA/ - Drejtori sportiv i ''Bayern Munich'', Hasan Salihamidzic tha se ai pret që të rinovojë kontratën me portierin, Manuel Neuer...

Lewandowski përjetësisht te “Bayern Munchen”

TIRANË, 6 korrik/ATSH/- Robert Lewandowski do të qëndrojë përjetësisht te “Bayern Munchen”. Mësohet se sulmuesi polak ka vendosur të rinovojë me kampionët e Gjermanisë,...

Klopp refuzon “Bayern Munchen”: Kam një kontratë me “Liverpool”

TIRANË, 4 qershor/ATSH- A. Fortuzi/-Jurgen Klopp ka refuzuar mundësinë për të kaluar te “Bayern Munchen” në Budensligën Gjermane. Tekniku kampionë Europe me “Liverpool” ka marrë...

Zyrtare/ Robben largohet nga “Bayern Munchen”

TIRANË, 5 maj/ATSH- A. Fortuzi/- Arjen Robben ka zyrtarizuar largimin nga kampionët e Gjermanisë së "Bayern Munchen". Robben është lojtari i dytë që largohet...

Tifozët e “Bayern”, protestë kundër çmimit të biletave

TIRANË, 20 shkurt /ATSH/ - Tifozët e "Bayern Munchen" kanë protestuar kundër çmimeve shumë të larta të biletave gjatë ndeshjes mes "Liverpoolit" dhe "Bayernit"...

PSG kërkon talentin e “Bayernit”, Renato Sanchez

TIRANË, 28 Janar ATSH/ - "Paris Saint-Germain" po kërkon talentin e "Bajernit" të Mynihut, Renato Sanchez. Kampionët e Francës ofrojnë 20 milionë euro për të...

Tërhiqet “Barcelona”, De Ligt mes “Juventusit” dhe Bajernit”

TIRANË, 26 dhjetor /ATSH-A. Fortuzi/- Do të jetë një duel mes “Juventus” dhe “Bayern Munchen” për të siguruar shërbimet Matthijs e Ligt të “Ajax”....

Pas krizës në fillim të sezonit, “Bayerni” gjen rrugën e duhur

TIRANË, 21 dhjetor /ATSH/ - Pas fillimit të vështirë të sezonit, "Bajerni i Mynihut" duket se ka gjetur formulën e duhur. Pas kualifikimit në...

Rumenige: “Bayern” nuk do të blejë kurrë lojtar për 200 milionë...

TIRANË, 23 nëntor /ATSH/ - Karl-Heinz Rumenige ka dhënë një intervistë për “Sport 1”, duke prekur tema të ndryshme. Shefi ekzekutiv i "Bayernit" komenton formën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA