Ballina Etiketimet Bathore

Etiketim: Bathore

Vijon rindërtimi i shtëpive në Kamzë/ Investime që nuk janë bërë...

TIRANË, 24 mars/ATSH/ Rindërtimi i shtëpive të goditura nga tërmetit vijon, duke fshirë çdo ditë gjurmë të pasojave dhe shkatërrimit që solli natën e...

Rindërtimi, 4500 shtëpi individuale në 11 bashki/ Spiropali viziton 2 familje...

  TIRANË, 17 shkurt /ATSH/ - “Janë 4500 shtëpi individuale që po rindërtohen në 11 bashki, po bëhet një punë shumë e madhe”, u shpreh...

Fotogaleri/ 14 shkolla e kopshte të reja në bashkinë e Kamzës

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Kryeministri Edi Rama ka inspektuar sot kopshtet e shkollat e rindërtuara në Bathore dhe Paskuqan pas shkatërrimit që la pas...

Zgjerohet rrjeti i ujësjellësit në Bathore/ Pas 30 vitesh, merr zgjidhje...

TIRANË, 25 shtator /ATSH/ Pas 30 vitesh bëhet i mundur furnizimi me ujë për të gjithë banorët në lagjet numër 4 dhe 5 në...

FOTO/ Shqipëria nuk është prekur nga COVID-19/Manastirliu: 36 testime rezultuan negative

TIRANË, 3 mars/ATSH/Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar qendrën shëndetësore Bathore 3, e rindërtuar nga e para, pjesë e programit...

Humbën djalin në tërmet/ Rama në familjen Preçi, e zhvendosur në...

TIRANË, 11 dhjetor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot familjen Preçi nga Thumana, e cila humbi djalin, Kristjanin 25-vjeçar, nga tërmeti i 26...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA