Ballina Etiketimet Barcelona

Etiketim: Barcelona

Suarez në dyshim për El Clasico

TIRANË, 9 Tetor /ATSH/ -Tek Barcelona janë të shqetësuar për gjendjen fizike të Luis Suarez. Sulmuesi uruguaian ka probleme në gjurin e djathtë, ndaj duhet...

Po luan pak te “Barcelona”, Vidal kritikon ashpër Valverden

TIRANË, 9 tetor /ATSH/ - Luftë e hapur mes Arturo Vidal dhe Ernesto Valverdes. Futbollisti kilian nuk është i kënaqur me minutazhën që ka...

Lucas Digne transferohet nga Barcelona tek Everton për 20 milionë euro

TIRANË, 30 Korrik /ATSH/ -Barcelona ka njoftuar nëpërmjet profilit të saj në Tëitter se Lucas Digne ka braktisur kampin stërvitor dhe ka marrë menjëherë...

Malcom prezantohet tek Barcelona

TIRANË, 27 Korrik /ATSH/ -Barcelona ka prezantuar blerjen më të re, lojtarin brazilian Malcom. Malcom ka thënë se është i lumtur se do të luajë...

La Liga- Barcelona mposht Villareal, Real Madrid bie ndaj Sevilla

TIRANË, 10 Maj/ATSH/ - Barcelona vijon fitoren në La Liga megjithëse e ka fituar titullin kampion tashmë. Skuadra e Valverdes zbriti në ‘Camp Nou’ për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA