Ballina Etiketimet Bankok

Etiketim: bankok

MJEKESI – Britania ka mungesa pajisjesh mbrojtëse për mjekët

LONDER, 12 prill /ATSH-MIA/ – Personeli mjekësor në Britaninë e Madhe ende nuk ka pajisje të mjaftueshme mbrojtëse të nevojshme gjatë mjekimit të pacientëve...

SOFT NEWS – ”Luftë” mes tribush majmunësh për zotërimin e një…...

BANGKOK, 14 mars /ATSH-DPA/ - Mijëra majmunë nga tre tribu të veçanta filluan një ''luftë totale'' në mes të një qyteti tajlandez, sipas raporteve...

TAJLANDË – Sekuestrohen 22 milionë tableta metamfetaminë

BANGKOK, 15 tetor /ATSH-DPA/-  Mbi 22 milionë pilula metamfetaminë dhe 100 kilogramë metamfetaminë e pastër u sekuestruan gjatë fundjavës në Tajlandën Veriore, theksoi policia...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA