Ballina Etiketimet Bale

Etiketim: bale

FUTBOLL – Gareth Bale kthehet te Tottenham

TOTTENHAM, 21 shtator /ATSH- AA/- Futbollisti uellsian, Gareth Bale bëri zyrtare kthimin e tij në fanellën e Tottenhamit nga Real Madridi. Së bashku me lojtarin...

FUTBOLL – Real kërkon Neymar, ofron Bale dhe 90 milionë euro

MADRID, 23 korrik /ATSH-ANSA/ - Destinacioni perfekt i Neimar mbetet “Barcelona” por në të ardhmen e talentit brazilian mund të jetë Real Madridi”. Sipas gazetës...

“United” dhe “Chelsea”, gati 100 milionë euro për Bale

TIRANË, 8 Shkurt ATSH/ - "Manchester United" ka përgatitur 100 milionë euro për transferimin e sulmuesit të "Real Madridit", Gareth Bale në merakton verore,...

FUTBOLL – Ronaldo dhe Bale largohen nga Reali?

KIEV, 27 maj /ATSH-AA/ - Në vazhdën e kremtimit të titullit të ri të Ligës së Kampionëve, tifozët e Real Madridit u kapën në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA