Ballina Etiketimet Atlete

Etiketim: atlete

TOKIO 2020- Pfizer dhe BioNTech dhurojnë vaksina kundër COVID-19

TOKIO, 8 maj /ATSH-AA/ - Kompanitë farmaceutike Pfizer dhe BioNTech kanë rënë dakord të dhurojnë vaksina kundër koronavirusit të ri (COVID-19) për atletët dhe...

Betohet në postin e ministrit pa… kravatë dhe me… atlete!

VJENË, 19 prill /ATSH-ANSA/ - Wolfgang Mueckstein, ministri i ri austriak i Shëndetësisë dhe Çështjeve Sociale u betua sot në Vjenë. Mueckstein pason Rudolf Anschober...

Atletet “Made in Albania” me numrin 12/ Rama falënderon gratë duararta...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Në takimin elektoral në Belsh, Kryeministri Edi Rama kishte veshur një palë atlete të personalizuara me logon e PS-së dhe numrin...

SHBA – Shiten atletet për…. 162 500 dollarë

NJU JORK, 27 qershor /ATSH-DPA/ - Një palë atlete të bardha, të punuara me dorë nga bashkëthemeluesi i “Nike”, Bill Bowerman në fillim të...

SOFT NEWS – 560 000 dollarë për një palë atlete të...

NJU JORK, 18 maj /ATSH-DPA/ - Një palë atlete basketbolli, të veshura dhe me autografin e Michael Jordan, u shitën në ankand për një...

E bllokuar në Kenia/ Atletja Gega apel shqiptarëve: Të sakrifikojmë të...

TIRANË, 18 mars/ATSH/ - Atletja shqiptare Luiza Gega ndodhet në Kenia ku po zhvillon stërvitjen  për pjesëmarrjen në Lojërat Olimpike Tokio 2020. Por, situate që...

SOFT NEWS – Një palë Nike shiten për 437 500 dollarë

NJU JORK, 24 korrik /ATSH-AFP/ - Një nga modelet e para të këpucëve të sportit të prodhuara ndonjëherë nga prodhuesi amerikan i veshjeve sportive...

Këpucë vegane të bëra me kërpudha

TIRANË, 20 prill /ATSH/ -  Këpucë të bëra me kërpudha. Po, e lexuat mirë, Nat-2 prezanton një linjë të re të këpucëve të bëra...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA