Ballina Etiketimet Ardian Dvorani

Etiketim: Ardian Dvorani

Çmimi i SHBA-së për Dvoranin/ Rama: Domethënës, turbullirë e madhe në...

TIRANË, 26 shkurt /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot në një bashkëbisedim me qytetarët në Berat se, vendimi i Sekretarit amerikan të Shtetit, Anthony...

Spiropali nga Gërdeci: Vlerësimi i Dvoranit, goditje për korrupsionin politik dhe...

TIRANË, 24 shkurt /ATSH/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali deklaroi sot se, gjyqtari Ardian Dvorani mori dje vlerësim nga DASH,...

SHBA vlerëson gjyqtarin Ardian Dvorani mes 12 “kampionëve” në botë kundër...

TIRANË, 23 shkurt /ATSH/ Sekretari i Shtetit, Anthony Blinken ka renditur gjyqtarin dhe anëtarin e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani mes 12...

Meta: Nuk ka Rilindje lokale dhe ndërkombëtare që e shpëton Dvoranin...

TIRANË, 17 nëntor /ATSH/ - Presidenti i Republikës, Ilir Meta e ka cilësuar skandaloz presionin politik ndaj Këshillit të Emërimeve në Drejtësi dhe anëtares...

Kandidatët për në Kushtetuese i dorëzohen Kuvendit dhe Presidencës brenda korrikut

TIRANË, 28 qershor/ATSH/ - Kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani deklaroi se brenda muajit korrik do të përfundojë procedimi i verifikimit...

PD: Konfirmimi në detyrë i Ardian Dvoranit, lajm i keq për...

TIRANË, 25 Korrik /ATSH/ -Partia Demokratike e konsideroi sot konfirmimin e gjyqtarit të Gjykatës së Lartë Ardian Dvorani në detyrë si një lajm të...

Gjyqtari i Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani në “sitën” e Vetingut

TIRANË, 23 korrik /ATSH/ - Në Komisonin e Posaçëm të Kualifikimit është mbajtur sot seanca dëgjimore për anëtarin e Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani. Trupa...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA