Ballina Etiketimet APD

Etiketim: APD

Ndërtimi i portit tregtar në Porto Romano/ APD shpall tenderin për...

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Autoriteti Portual i Durrësit shpall tenderin për hartimin e projektit të detajuar teknik të Portit të ri tregtar të integruar të...

Porti i Durrësit/ Fillimjava nis me përpunimin e 4 anijeve tregtare,...

TIRANË, 10 maj/ATSH/ Mëngjesin e kësaj të hëne në Portin më të madh të vendit janë akostuar 4 anije tregtare, nga të cilat do...

Efektet e pandemisë/ 9 jahte turistike vizituan brigjet e Durrësit

TIRANË, 30 prill/ATSH/ Që nga fillimi i vitit për shkak të kufizimeve të pandemisë së shkaktuar nga virusi Sars-Cov-2 në Durrës kanë mbërritur 9...

Volumi i mallrave të transportuara me tragete në portin e Durrësit...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Volumi i mallrave të transportuar me tragete nga dhe drejt portit të Durrësit gjatë 3-mujorit të parë të 2021-it është rritur...

Moti i keq/ Anulohen lundrimet e planifikuara për sonte nga Porti...

TIRANË, 28 dhjetor/ATSH/ Autoriteti Portual Durrës informoi se lundrimet e planifikuara mbrëmjen e sotme nga Porti i Durrësit në drejtim të Barit(Itali) janë anuluar,...

Zgjerim parkimit për kamionët që presin për skanim në portin e...

TIRANË, 4 dhjetor/ATSH/ Autoriteti Portual i Durrësit shpall tenderin për zgjerimin e parkimit ekzistues që përdoret për kamionët që presin për skanim. Sipas dosjes së...

Porti i Durrësit në shërbim të Kosovës

TIRANË, 26 tetor/ATSH/ 90 copë gjeneratorë ere kanë mbërritur në Portin e Durrësit me anijen tregtare “Chipol Baon”, e akostuar në kalatën 10 që...

Porti i Durrësit/ Nis përpunimi i rreth 8 mijë tonë mallrave...

  https://www.facebook.com/durresportauthority/videos/362023564835156/?t=9 TIRANË, 14 shtator/ATSH/ Autoriteti Portual i Durrësit bën të ditur se në kalatat portuale po përpunohen 3 anije, ndërsa 3 janë në radë dhe...

19 jahte turistike gjatë muajit korrik në portin e Durrësit

TIRANË, 27 korrik/ATSH/ Autoriteti Portual i Durrësit bëri të ditur se gjatë periudhës 1-27 korrik 2020, 19 jahte turistike janë ndalur në portin e...

Platformë e re elektronike për sigurinë portuale në mbështetje të agjencive...

TIRANË, 30 qershor/ATSH/ Monitorimi i hapësirave portuale nga Forcat e Sigurisë Portuale Durrës, tashmë do të realizohet përmes një platforme të re, që po...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA