Ballina Etiketimet Anti-covid

Etiketim: anti-covid

Shkelën protokollet antiCovid/ Gjobiten me nga 1 milion lekë katër pronarë...

TIRANË, 17 gusht /ATSH/ Policia e Korçës ka evidentuar 4 raste të shkeljes së protokolleve të sigurisë për parandalimin e përhapjes së COVID-19. Policia ka...

COVID-19/ Zero tolerancë për individë dhe subjekte-Mbi 124 mijë inspektime, 490...

TIRANË, 24 Korrik/ATSH/ Taskforca antiCOVID ka vijuar punën në terren me masa të shtuara për kontrollin dhe monitorimin e zbatimit të protokolleve të sigurisë...

ISHSH/ 1 584 inspektime në 24 orë, masa administrative dhe pezullime...

TIRANË, 15 korrik/ATSH/Taskforca antiCOVID ka vijuar punën në terren me masa të shtuara për kontrollin dhe monitorimin e zbatimit të protokolleve të sigurisë për...

COVID-19/ 2 500 milionë lekë për Ministrinë e Shëndetësisë, zbardhet mënyra...

TIRANË, 28 mars/ATSH/ Këshilli i Ministrave detajoi përdorimin e fondi anti COVID-19, prej 2 500 milionë lekësh, i cili iu akordua Ministrisë së Shëndetësisë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA