Ballina Etiketimet Anti-covid

Etiketim: anti-covid

Vijon vaksinimi antikovid në Durrës/ Të moshuarit për ATSH-në: U njoftuam...

TIRANË, 3 mars /ATSH-A. Fortuzi/ Të moshuarit mbi 80 vjeç janë vaksinuar në qendrën e vaksinimit të ngritur në Durrës, në kuadër të fushatës...

“Po punohet ditë-natë për të siguruar doza të reja”/ Rama në...

TIRANË, 26 shkurt/ATSH/ Kryeministri Edi Rama u shpreh sot nga Berati se sezoni i pranverës pritet të jetë një sezon intensiv i vaksinimit antikovid....

Xhafaj: Televizioni i Familjes fabrikon lajm të rremë duke përdorur pamje...

TIRANË, 12 shkurt/ATSH/ Zv.ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë dhe njëkohësisht i deleguar i Partisë Socialiste për Kavajën dhe Rrogozhinën, Etjen Xhafaj reagoi sot pas...

Masat anti-COVID/ Vasili: Komiteti Teknik i Ekspertëve, i shndërruar në një...

TIRANË, 10 shkurt /ATSH/ Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili reagoi sot në lidhje me vendimet e Komitetit Teknik të Ekspertëve sa i përket masave...

Marrëveshja me Pfizer për sigurimin e vaksinës antiCOVID/ Meta dekreton tre...

TIRANË, 27 janar /ATSH/ Presidenti Ilir Meta ka dekretuar me shpallje, tre ligjet për marrëveshjen me "Pfizer" për sigurimin e vaksinës antiCovid. Me anë të...

Sigurimi i vaksinës antiCOVID/ Kuvendi miraton 3 Akte Normative

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Kuvendi miratoi sot tre Akte Normative në lidhje me sigurimin e vaksinës antiCOVID-19. Kuvendi miratoi me 94 vota pro, 5 kundër...

“Asnjë shqetësim pas vaksinimit antiCOVID”/ Kalo: Nuk këshillohet nën moshat 16-vjeç dhe...

TIRANË, 11 janar /ATSH/ Mjeku i njohur Tritan Kalo ka folur në një intervistë televizive disa orë pasi ka bërë vaksinën antiCOVID, duke u...

Respektimi i masave antiCOVID/ 5038 këshillime nga inspektorët e Taskforcës

TIRANË, 26 tetor /ATSH/ Inspektorët e Taskforcës antiCOVID po këshillojnë qytetarët në të gjithë vendin për të respektuar masat për frenimin e përhapjes së...

FOTO-Konviktet, gati për të pritur studentët/ Akomodim në dhoma dyshe, tarifat...

TIRANË, 5 tetor /ATSH/ Universitetet pritet të hapin dyert për të pritur studentët nga 2 nëntori, ndërkohë që dhe konviktet janë duke u përgatitur...

Gjirokastër, prefekti Aliaj kërkon kontrolle të shtuara në terren për zbatimin...

TIRANË, 17 shtator/ATSH/ Prefekti i qarkut të Gjirokastrës, Astrit Aliaj, kërkoi sot nga Taskforca antiCovid-19 intensifikimin e kontrolleve në terren për garantimin e zbatimit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA