Ballina Etiketimet Aneta Rama

Etiketim: Aneta Rama

Sgarbi: Pranë Ramës, bashkë me shumë italianë në këto çaste të...

TIRANË, 2 gusht /ATSH/ - Në një shënim në gazetën e njohur italiane ''Corriere della Sera'', kritiku dhe personaliteti i shquar i artit italian,...

Mesazhe ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës

TIRANË, 1 gusht/ATSH/Personalitete të njohura të politikës i shprehën sot ngushëllimet Kryeministrit Edi Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij, Aneta Rama. Meta:...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës/ Urdhri i Stomatologut: Humbëm një...

TIRANË, 1 gusht/ATSH/ Presidenti i Urdhrit të Stomatologut të Shqipërisë, Nikoll Deda i shprehu sot ngushëllimet familjes, miqve, kolegëve dhe Kryeministrit Edi Rama, për...

Ndërron jetë nëna e kryeministrit Rama: Deri sa të shoh dot...

TIRANË, 1 gusht/ATSH/- Nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama, ka ndërruar jetë në moshën 82 vjeçare. Lajmin e hidhur e ka dhënë vetë Kryeministri...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA