Ballina Etiketimet Adriatik Llalla

Etiketim: Adriatik Llalla

2 vite burg për ish-kryeprokurorin, SPAK ngarkon Policinë për ekzekutimin e...

TIRANË, 22 shtator/ATSH/ Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka nxjerrë sot urdhrin për ekzekutimin e vendimit penal të marrë nga...

Dënimi i ish-kryeprokurorit Llalla, Kim: Askush nuk është mbi ligjin

TIRANË, 22 shtator/ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim reagoi sot pas vendimit të Gjykatës së Posaçme të Apelit...

Llalla merret i pandehur/ Kim publikon vendimin e DASH për ndalimin...

TIRANË, 20 nëntor /ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim ka rikujtuar sot se në 14 shkurt 2018, Sekretari i Shtetit,...

SPAK mbyll hetimet për ish-kryeprokurorin Llalla, nën akuzë për fshehje ose...

TIRANË, 9 mars/ATSH-Arbi Fortuzi/- Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë ka përfunduar hetimet paraprake për procedimin penal Nr.65, viti 2019, në...

Adriatik Llalla përballë Kolegjit të Posaçëm të Apelimit

TIRANË, 16 Maj/ATSH/ - Kolegji i Posaçëm i Apelit zhvilloi sot seancën e rivlerësimit për ish-Kryeprokurorin, Adriatik Llalla. Ish-Kryeprokurori Llalla nuk ishte i pranishëm në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA