Ballina Etiketimet 2 mars

Etiketim: 2 mars

Tubimi në bulevard/ Patozi: SHBA ka të drejtë kur paralajmëron qytetarët...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Drejtuesi i Bindjes Demokratike Astrit Patozi reagoi sot për paralajmërimin e Ambasadës së SHBA-së për qytetarët e saj që të...

Mosheqja e taksës/ Kuvendi i Kosovës mblidhet të hënën në seancë...

PRISHTINË, 28 shkurt /ATSH/ Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë se në mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit të mbajtur këtë të...

Bumçi: Mbrojtja e Gjykatës Kushtetuese nuk është betejë e Presidentit, por...

TIRANË, 26 shkurt /ATSH/ - “Beteja për të mbrojtur Gjykatën Kushtetuese nuk është betejë e Presidentit, por e popullit”, deklaroi sot ish-deputeti i Partisë...

Meta: Kur rrëzohen institucionet, ngrihet populli

TIRANË, 25 shkurt /ATSH/ -Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shpjeguar sot se përse i drejtohet popullit. “Kur rrëzohen institucionet, ngrihet populli”, është shprehur Meta. “Përse...

Meta: Hapat e grushtit të shtetit

TIRANË, 24 shkurt/ATSH/ Presidenti Ilir Meta bëri sërish sot thirrje për pjesëmarrje në tubimin e 2 marsit, siç e konsideroi ai "kundër grushtit të...

Meta: Beteja për Gjykatën Kushtetuese, vendimtare

TIRANË, 21 shkurt /ATSH/ -Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka bërë thirrje sot qytetarëve që të zgjohen dhe të kuptojnë se, “beteja për...

Në bulevard me qytetarët/ Maliqi: Mbështes thirrjen e Metës, vendi të...

TIRANË, 20 shkurt /ATSH/ -Deputeti i opozitës, Lefter Maliqi në një deklaratë për shtyp nga Kuvendi ka thënë se e mbështet presidentin e Meta...

Meta: Më 2 mars të bëjmë një Besëlidhje të Re

TIRANË, 20 shkurt /ATSH/ -Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka ripërsëritur sot ftesën ndaj qytetarëve shqiptarë për të qenë në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit"...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA