“Pa koment”/ Fushata elektorale e PS dhe PD

TIRANË, 22 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama publikoi sërish sot pamje pa koment nga fushata elektorale që po zhvillon Partia Socialiste dhe nga fushata e Partisë Demokratike.

“Pa koment”, tha Rama, ndërsa ndau foto nga takimi elektoral i Partisë Socialiste dhe një tjetër foto nga takimet e Partisë Demokratike.

Në foton e takimit elektoral të fushatës së PS-së duket qartë respektimi i rregullave antikovid, ndërsa në takimin elektoral të PD-së nuk janë respektuar rregullat bazë të distancimit social dhe evitimit të grumbullimeve.

/m.m/r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.