Ballina Etiketimet Fushate

Etiketim: fushate

Vaksinimi masiv/ Mbi 550 mijë vaksinime që nga nisja e fushatës...

TIRANË, 5 maj/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, theksoi sot se që prej fillimit të fushatës së vaksinimit masiv janë kryer...

Siguria ushqimore/ Nis fushata ndërgjegjësuese “Mëso të lexosh ushqimin tënd”

TIRANË, 1 maj/ATSH/ Duke nisur nga sot, 1 maj 2021, Autoriteti Kombëtar i Ushqimit (AKU) në bashkëpunim me Ministrinë e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural...

Shqiptarët do të votojnë për çfarë ne kemi qëndruar e fituar,...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, “nëse shqiptarët votojnë Partinë Socialiste votojnë për çfarë ne kemi bërë, për mënyrën se si...

Bilali qytetarëve shkodranë nga Vlora: Transformimi dhe bashkëpunimi me këtë qeveri...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Kandidatja e Partisë Socialiste për Shkodrën, Edona Bilali, i kërkoi qytetarëve shkodranë nga Vlora të shohin sesi faktikisht transformimi dhe bashkëpunimi...

I premtoi ndryshimin e Vlorës 8 vite më parë, Rama me...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama e hapi takimin përmbyllës të fushatës elektorale në Vlorë me Kiarën, 18-vjeçaren, e cila voton për herë të...

Basha: Të dielën do ta rimerrni Shqipërinë dhe fatin tuaj duke...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë fjalës së tij në mbyllje të fushatës në Tiranë tha se “duke votuar numrin...

Në 4 vitet e ardhshme do të bëj 12 herë më...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ "Sot ju them ju vlonjatëve ju e keni në dorë, ju e vendosni nëse në 25 prill juve më jepni mua...

Të dielën t’i tregoni Shqipërisë e sidomos atij turpi kombëtar që...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama u kërkoi sot qytetarëve të Vlorës që të dielën t'i tregojnë tërë Shqipërisë e sidomos atij turpi kombëtar...

FOTOGALERI/ Rama së bashku me bashkëshorten dhe Zahon në mbylljen e...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama në takimin përmbyllës të fushatës elektorale në qytetin e Vlorës shoqërohet edhe nga familja e tij. Në Lungomare ku...

Kryeministri Rama përmbyll fushatën elektorale në Vlorë

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Kryeministrit Edi Rama publikoi sot pamje nga Lungomare në Vlorë, ku do të zhvillohet takimi përmbyllës i Partisë Socialiste. "Dhe tani, Finalja...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA