“Fjalë të shenjta”/ Mania e kundërshtimit t’i pakëson shanset e suksesit

TIRANE, 13 korrik/ATSH/ Kryeministri Edi Rama zgjodhi sot të tjera fjalë të shenjta për të përcjellë mesazhe për publikun.

Përmes rubrikës “Fjalë të shenjta”, Rama përcolli sot fjalët e Imam ‘Aliut.

“Mania e kundërshtimit t’i pakëson shanset e suksesit”, u shpreh Rama, duke cituar Imam ‘Aliun. /m.m//a.a/r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.