FOTOGALERI/ Radhë të gjata automjetesh dhe goma të djegura gjatë protestës së opozitës

TIRANË, 2 maj/ATSH/ – Simpatizantë të partive opozitare kanë protestuar sot në disa prej akseve më të rëndësishme rrugore në të gjithë vendin.

Gjatë zhvillimit të protestave incidentet nuk kanë munguar, ku protestuesit kanë djegur goma makinash, si dhe kanë hedhur kapsolla.

Bllokimi i akseve kryesore rrugore ka shkaktuar radhë të gjata automjetesh.

/e.caushi/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.