Punësimi, alternativa për të gjithë

TIRANË, 16 shkurt/ATSH/ – Zyrat e Punës vijon punësimet me ritme të shpejta në vend, duke rritur ekonominë e familjeve shqiptare, si dhe duke rritur mundësitë për të rinjtë.

I pranishëm në aktivitetin “Bashkia që duam” në qytetin e Vlorës theksoi se “Vlora që unë dua është që punësimi nuk është mundësi për disa, por alternativa për të gjithë”, – theksoi Kryeministri.

/e.caushi/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.