Ballina Etiketimet Zona të mbrojtura

Etiketim: zona të mbrojtura

Sipërfaqja e zonave të mbrojtura është rritur me rreth 10% në...

TIRANË, 9 shtator /ATSH/ Sipërfaqja e zonave të mbrojtura në vendin tonë është rritur me 10%, në fund të vitit të kaluar, krahasur me...

Turizmi në Zonat e Mbrojtura, më shumë se 900 mijë vizitorë...

TIRANË, 18 tetor/ATSH/ Turistët e shumtë vendas e të huaj gjithnjë e më shumë po shijojnë freskinë dhe bukurinë e zonave të mbrojtura që...

Parqet natyrore, pika të forta të zhvillimit të qëndrueshëm turistik

TIRANË, 29 janar/ATSH/ "Parqet natyrore janë pika të forta të zhvillimit të qëndrueshëm turistik dhe ekonomik, ndaj dhe nevojitet përfshirja e banorëve që jetojnë...

Kallëzohen në prokurorinë e Beratit 5 persona, për aktivitet të paligjshëm...

TIRANË, 27 nëntor /ATSH/ - Seksioni për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në Policinë e Beratit në bashkëpunim me Administratën Rajonale të Zonave...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA