Ballina Etiketimet Zgjedhjet 2019

Etiketim: Zgjedhjet 2019

Certifikimi i zgjedhjeve/ KQZ në pritje të vendimeve të PZAP dhe...

PRISHTINË, 9 nëntor/ATSH/ Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) është në pritje të vendimeve të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa dhe të Gjykatës Supreme. Kështu...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA