Ballina Etiketimet Zapata

Etiketim: Zapata

MEKSIKË – Një tablo e Zapatas nudo shkakton polemika

MEKSIKO, 11 dhjetor /ATSH-AFP/ - Një tablo që shfaq Emiliano Zapatan nudo, me një trup femëror, me thembrat e ngritura dhe kapele rozë, i...

FRANCË – Zapata kalon La Manshin me flyboard

SANGATTE, 4 gusht /ATSH-AA/ - Franky Zapata, shpikësi i mjetit fluturues "flyboard", ka kaluar Ngushticën e Doverit në Kanalin e La Manshit duke fluturuar. Zapata...

Dita Botërore e Refugjatëve, Zapata: Qeveria shqiptare, kartë identiteti për të...

TIRANË, 20 qershor/ATSH/- Sot shënohet Dita Botërore e Refugjatëve. Dita Botërore e Refugjatëve synon të tërheqë vëmendjen për vuajtjet e dhjetëra milionë refugjatëve në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA