Ballina Etiketimet Videokonference

Etiketim: videokonference

TURQI – Erdogan dhe Merkel video-konferencë për pandeminë dhe çështjet rajonale

ANKARA, 5 mars /ATSH-AA/ - Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan zhvilloi sot një bisedë nëpërmjet video-konferencës me kancelaren gjermane, Angela Merkel, ku diskutuan...

Ruçi videokonferencë me homologun austriak: Shqipëria rezultate të padiskutueshme në reformimin...

TIRANË, 16 dhjetor/ATSH/ Kryetari Kuvendit, Gramoz Ruçi, zhvilloi sot një videokonferencë me homologun austriak, Wolfgang Sobotka. Gjatë konferencës u diskutua rreth bashkëpunimit midis të...

GJERMANI – Merkel: OKB-ja duhet reformuar

BERLIN, 22 shtator /ATSH-DPA/ - Interesat e anëtarëve të veçantë kanë penguar OKB-në të funksionojë ashtu siç pritej, deklaroi kancelarja gjermane, Angela Merkel, në...

Kurti: Liberalizimi i vizave për qytetarët e Kosovës është stërzgjatur

PRISHTINË, 17 mars /ATSH/ Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mori pjesë në videokonferencën e sotme  “Konferenca e Ballkanit Perëndimor” (Western Balkan Conference), organizuar nga...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA