Ballina Etiketimet Vetpunesim

Etiketim: vetpunesim

Programi i vetëpunësimit/ Qeveria mbështetje financiare për të papunët e regjistruar...

TIRANË, 5 maj/ATSH/ Ministria e Financave dhe Ekonomisë po synon të mbështesë përmes një programi vetëpunësimi, të papunët e regjistruar që kanë një ide...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA