Ballina Etiketimet Vakanca

Etiketim: vakanca

Vakanca në Gjykatën Kushtetuese/ Meta gati listën për KED me 10...

TIRANË, 16 tetor /ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka bërë gati listën me 10 kandidatura për t'ia dërguar Këshillit të Emërimeve në Drejtësi,...

Kuvendi revokon vendimin për shpalljen e vakancave në KLGJ dhe KLP

TIRANË, 16 tetor /ATSH/ Kuvendi ka vendosur revokimin e vendimit për shpalljen e vakancave në Këshillin e Lartë Gjyqësor dhe Këshillin e Lartë të...

Shpallja e vakancës për Gjykatën Kushtetuese/ Kim: Të vazhdojmë të ecim...

TIRANË, 24 shtator /ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim përshëndeti sot hapjen e procedurave të aplikimit për vakancën...

Shkarkimi i Muçit/ Meta shpall dekretin për plotësimin e vakancës në...

TIRANË, 22 nëntor /ATSH/ Presidenti i Republikës Ilir Meta shpalli dekretin për plotësimin e vakancës së parakohshme të krijuar, për vendin vakant gjyqtar në...

Vakancat në Kushtetuese, KED i përgjigjet Presidentit: Dorëzimi i dokumenteve sipas...

TIRANË, 7 nëntor/ATSH-Arbi Fortuzi/ Këshilli i Emërimeve në Drejtësi ka dorëzuar sipas radhës që dikton Kushtetuta dokumentacionin sa i takon listës emërore të kandidatëve...

Vakanca në “Kushtetuese”/ Presidenti dekreton rishpalljen e thirrjes për kandidaturat

TIRANË, 27 shtator /ATSH/ Presidenti ka dekretuar sot rishpalljen e procedurës së aplikimit për plotësimin e vendit vakant gjyqtar në Gjykatën Kushtetuese të Republikës...

Dorëheqja e 57 deputetëve, KQZ: 10 ditë kohë për dorëzimin e...

TIRANË, 26 shkurt ATSH/ - Komisioni Qendror Zgjedhor deklaroi sot se po vijon procedurat për plotësimin e vendeve vakante për 57 deputetë të dorëhequr. Zëdhënësja...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA