Ballina Etiketimet Urgjenca

Etiketim: urgjenca

Transformimi i Urgjencës Kombëtare/ U reduktua me më shumë se dy...

TIRANË, 4 mars /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi se sot kemi një Urgjencë Kombëtare të dixhitalizuar, të qendërzuar, të transformuar, e cila me 100...

Brataj: 156 vizita për COVID në shtëpi gjatë 24 orëve të...

TIRANË, 1 shkurt/ATSH- A. Fortuzi/-Drejtor i Përgjithshëm i Qendrës Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, Skënder Brataj, u shpreh sot se ka një rritje të të...

Numri i viktimave nga aksidentet në 2020 më i lartë se...

TIRANË, 15 janar/ATSH/ Qendra Kombëtare e Urgjencës Mjekësore ka bërë bilancin e vitit 2020 duke nxjerrë shifrat shqetësuese të numrit të viktimave të shkaktuara...

36 autoambulancat e reja/ Urgjenca Kombëtare, 363 misione në 24 orët...

TIRANË, 14 janar/ATSH/ Ekipet e Urgjencës Kombëtare kanë kryer 363 misione në 24 orët e fundit me profesionalizëm e përkushtim. Kështu u shpreh sot ministrja...

Masat për festa/ Manastirliu: 1️0️0️ ekipe të urgjencës paraspitalore në gatishmëri

TIRANË, 31 dhjetor /ATSH/ -Sistemi shëndetësor është në gatishmëri për festat e fundvitit. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu u shpreh se janë,...

Fasha e re kufizuese antiCOVID-19/ Brataj: Synon të shmangë grumbullimet për...

TIRANË, 21 dhjetor /ATSH/ Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skëndër Brataj deklaroi sot në një intervistë televizive se, masat e sotme të Komitetit të Ekspertëve...

Urgjenca Kombëtare në gatishmëri të plotë/ Manastirliu: Mbi 6 mijë misione...

TIRANË, 4 dhjetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, tha sot se që prej fillimit të epidemisë janë kryer 6245 misione COVID...

“Rritet numri i shërbimeve në banesë”/ Brataj: Janë marrë të gjitha...

TIRANË, 23 nëntor /ATSH/ Kreu i Urgjencës Kombëtare Mjekësore, Skënder Brataj, gjatë një komunikimi të Komitetit Teknik të Ekspertëve për median bëri sot me...

Manastirliu në Urgjencën Kombëtare: Mirënjohje për të gjithë punonjësit e sistemit...

TIRANË, 1 maj/ATSH/ Në Ditën Ndërkombëtare të Punëtorëve, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, vizitoi ekipin mjekësor që është në vijën e...

Manastirliu në Spitalin e Traumës: Shërbim shëndetësor 24 orë në të...

TIRANË, 31 dhjetor/ATSH-Arbi Fortuzi/- Gjatë mbrëmjes së ndërrimit të viteve do të ketë autoambulanca të stacionuara në sheshet kryesore të qyteteve. Shtim të personelit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA