Ballina Etiketimet Urdhri i Stomatologut

Etiketim: Urdhri i Stomatologut

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës/ Urdhri i Stomatologut: Humbëm një...

TIRANË, 1 gusht/ATSH/ Presidenti i Urdhrit të Stomatologut të Shqipërisë, Nikoll Deda i shprehu sot ngushëllimet familjes, miqve, kolegëve dhe Kryeministrit Edi Rama, për...

Urdhri i Stomatologut anulon vendimin për rritjen e tarifave dentare

TIRANË, 8 shkurt/ATSH/- Asambleja Kombëtare e Urdhrit të Stomatologut ka anuluar me 34 vota pro dhe asnjë kundër vendimin për rritjen e tarifave për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA