Ballina Etiketimet UNUM

Etiketim: UNUM

UNUM, Klosi: Festivale të tilla krijojnë destinacione turistike

TIRANË, 2 qershor/ATSH/- Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, e cilësoi sot festivalin UNUM, të zhvilluar në plazhin e Ranës së Hedhur në...

UNUM Festival, promovim Shqipërisë reale

TIRANË, 2 qershor/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama përshëndeti sot të rinjtë pjesëmarrës në UNUM Festival që po zhvillohet në Lezhë, ndërsa i cilësoi ata...

FOTO/Festivali UNUM, 5 mijë të rinj nga e gjithë bota “elektrizojnë”...

TIRANË, 1 qershor/ATSH/- Plazhi i Ranës së Hedhur në Shëngjin është shndërruar në destinacionin e rreth 5 mijë të rinj nga vende të ndryshme...

UNUM, festivali që do të “elektrizojë” Ranën e Hedhun

TIRANË, 26 janar/ATSH/- Shqipëria me natyrën e bukur, plazhet mahnitëse dhe monumentet e kulturës po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendjen e turistëve të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA