Ballina Etiketimet Tushe

Etiketim: Tushe

U arrestuan për korrupsion dhe shpërdorim detyre/ Fatos Tushe lihet në...

TIRANË, 8 korrik/ATSH/ Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar vendosi sot masën “Arrest me burg” për kryebashkiakun e Lushnjes, Fatos Tushe...

Qeveria shkarkon kryebashkiakun e Lushnjës, Fatos Tushe

TIRANË, 7 korrik/ATSH/ Këshilli i Ministrave miratoi vendimin për shkarkimin nga detyra, për shkak të shkeljeve të rënda të kryetarit të bashkisë Lushnjë, Fatos...

Operacionet humanitare në Lushnjë/ Tushe për ATSH-në: Kemi shpërndarë 2284 pako...

TIRANË, 5 maj/ATSH-Maela Marini/ Operacionet humanitare në ndihmë të familjeve në nevojë dhe pensionistëve të vetmuar po vijojnë në çdo njësi administrative të bashkisë...

Operacionet humanitare vijojnë në Lushnjë/ Kryebashkiaku Tushe për ATSH-në: Kemi shpërndarë...

TIRANË, 30 mars/ATSH-Maela Marini/ Operacionet humanitare në ndihmë të familjeve në nevojë dhe pensionistëve të vetmuar po vijojnë në çdo njësi administrative të bashkisë...

Fatos Tushe betohet për një mandat të dytë në krye të...

TIRANË, 31 korrik/ATSH/ Fatos Tushe u betua sot për një mandat të dytë në krye të bashkisë së Lushnjës. Gjatë ceremonisë së betimit të Tushes,...

Zhvillim ekonomik dhe investime në infrastrukturën e Lushnjes

TIRANË, 21 qershor/ATSH/ Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Lushnjes, Fatos Tushe, zhvilloi sot një takim me banorë të rajonit nr.1, ku prezantoi...

Lushnjë, Tushe: Në 30 Qershor të ndajmë njëherë e mirë të...

TIRANË, 18 qershor /ATSH/ - Kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë e Lushnjës Fatos Tushe, zhvilloi disa takime me banorët e njësisë administrative Bubullimë. Ndonëse...

Tushe: Lushnja njohu investime si kurrë më parë

TIRANË, 12 qershor /ATSH/  Fatos Tushe, kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë Lushnjë gjatë hapjes së fushatës në këtë qark ku i pranishëm ishte kryeministri...

Mbi 12 milionë dollarë investime në Lushnjë në 5 vitet e...

TIRANË, 26 shkurt/ATSH/ - Mbi 12 milionë dollarë janë investuar gjatë 5 viteve të fundit nga qeveria shqiptare në bashkinë Lushnjë. Kështu deklaroi sot kryetari...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA