Ballina Etiketimet Transformim

Etiketim: transformim

Transformim i trotuarit në bulevardin “Gjergj Fishta” në Lezhë / Ndreu:...

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Trotuari i bulevardit "Gjergj Fishta" në Lezhë po transformohet. “Qyteti i Lezhës do të përjetojë një transformim radikal”, u shpreh sot...

Transformohet blloku i banimit në rrugën “Hamdi Çullhaj”, palestër e re...

- Veliaj: Besoni qeverinë dhe bashkinë, si të vetmet autoritete që mbajnë fjalën - TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ Pas çerdheve, kopshteve dhe shkollave të reja, banorët...

Materniteti i Korçës, Manastirliu: Prej dy vitesh, ndryshimi është si nata...

TIRANË, 22 tetor/ATSH/ Materniteti i Korçës ofron për banorët e këtij qarku një shërbim dinjitoz dhe sipas standardeve për nënat dhe bebet. Ministrja e Shëndetësisë...

Punime intensive për transformimin sa më parë të sheshit “Shqiponja”, një...

TIRANË, 3 gusht /ATSH/ Punimet në sheshin “Shqiponja”, pjesë e projektit të Unazës së Madhe të Tiranës, po vijojnë me ritme të shpejta, për...

Transformimi i Drejtorisë së Transportit Rrugor, shembull europian në hapësirën e...

TIRANË, 27 korrik/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Transportit Rrugor Shqiptar është një nga shërbyesit më të mëdhenj për publikun në vendin tonë dhe është...

Qendra e re edukative e sociale në Kolonjë të Lushnjës/ Braçe:...

TIRANË, 11 korrik/ATSH/  Qendra e re e Kolonjës në Lushnjë është tyhuajse në përfudnim të punimeve për rikonstruksionin e saj. Shumë shpejt ajo do të...

Nga shtimi i klasave dhe i laboratorëve, tek ashensori dhe fushat...

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ I ndërtuar në vitet '60, gjimnazi “Sami Frashëri” në Tiranë është një nga shkollat e para që do të rindërtohen pas...

Transformohet një tjetër pallat nga “Fondi i Komunitetit”, Veliaj: Zgjidhni administratorin...

TIRANË, 16 qershor/ATSH/ Banorët e një pallati të ndërtuar para viteve ‘90 në njësinë 10, pranë Drejtorisë së Policisë, u bënë bashkë dhe aplikuan...

FOTO/ Liqeni i Belshit, destinacioni më i ri turistik që solli...

TIRANË, 22 shkurt/ATSH/ Liqeni i Belshit, me një pamje të veçantë, florë dhe faunë të larmishme dhe një nga më të mëdhenjtë prej atyre...

FOTO/ Konvikti i vajzave në Vlorë transformim rrënjësor, Selami për ATSH:...

TIRANË, 27 janar/ATSH/ Godina 4-katëshe e konviktit të vajzave të Universitetit “Ismail Qemali” në Vlorë, është transformuar tërësisht pas rikonstruksionit rrënjësor për të ofruar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA