Ballina Etiketimet Trafik

Etiketim: trafik

Bllokimi i fluturimeve/Balluku: Po merren të gjitha masat për të bërë...

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku deklaroi sot se qeveria po merr të gjitha masat për të bërë të mundur...

Greva e kontrollorëve në Rinas/ Balluku: Ushtria merr në mbrojtje kullën...

TIRANË, 7 prill/ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku deklaroi sot se Ushtria po merr nën kontroll Kullën e Kontrollit në Aeroportin Ndërkombëtar...

KROACI – Moti i keq shkakton probleme në trafik

ZAGREB, 6 prill /ATSH-ANSA/ - Kroacia, si i gjithë Ballkani dhe Europa Qendrore, u godit sot nga një valë e fortë e motit të...

U arrestua nga dashuria për… kuzhinën italiane!

MILANO, 30 mars /ATSH-DPA/ - Policia italiane gjurmoi një mafioz të kërkuar në Karaibe me ndihmën e videove të tij të gatimit të ngarkuara...

Sa fitoi Kina nga gjobat e trafikut gjatë 2020? 46 miliardë...

PEKIN, 17 mars /ATSH-AA/ - Kina mblodhi 46 miliardë dollarë në vitin 2020 nga gjobat për shkeljet në trafik. Meritë për zbulimin e shkeljeve të...

Rehabilitimi i dy segmenteve rrugore në Unazën e Madhe, miratohet plani...

TIRANË, 25 shkurt/ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar miratoi sot planin e menaxhimit të trafikut për 2 segmentet e tjera rrugore që preken nga rehabilitimi i...

ATHINË – Trafik i paralizuar në kryeqytetin grek nga stuhia e...

ATHINË, 16 shkurt /ATSH-ANA/ - Reshjet e mëdha të dëborës në Atikë kanë nxjerrë pothujase jashtë loje sot funksionimin e transportit publik në Athinë,...

GJERMANI – 37 kilometra trafik për shkak të dëborës

BERLIN, 14 shkurt /ATSH/ - Reshjet e mëdha të dëborës në Gjermani çuan në ndërprerje  të rënda të trafikut, ku vlen të përmendet një...

Kryemadhi: Taksat për biznesin e vogël janë dhjetëfishuar

TIRANË, 14 janar /ATSH/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ishte sot në një takim me banorë të njësisë numër 5 në Tiranë. Kryemadhi u shpreh...

BRUKSEL – BE: Rifillim i trafikut me BM për të dalë...

BRUKSEL, 22 dhjetor /ATSH-AFP/ - Komisioni Europian rekomandoi sot që vendet anëtare të BE-së të lehtësojnë rifillimin e trafikut me Britaninë e Madhe, izolimi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA