Ballina Etiketimet Totenhem

Etiketim: Totenhem

FUTBOLL – Gareth Bale kthehet te Tottenham

TOTTENHAM, 21 shtator /ATSH- AA/- Futbollisti uellsian, Gareth Bale bëri zyrtare kthimin e tij në fanellën e Tottenhamit nga Real Madridi. Së bashku me lojtarin...

“Tottenham”, rinovon Sissoko deri në vitin 2023

TIRANË, 27 shtator/ATSH/ Moussa Sissoko ka rinovuar kontratën e tij me "Tottenham" deri në vitin 2023. Siç njofton klubi londinez, Sissoko dhe "Spurs" kanë...

FUTBOLL – Totenhem rinovon kontratën me sponsorin AIA për 320 milionë...

LONDËR, 25 korrik /ATSH-AFP/ - Klubi i futbollit “Totenhem” rinovoi kontratën me sponsorin e fanellës AIA për tetë vitet e ardhshme për një shumë...

FUTBOLL – Totenhem realizon transferimin e parë pas 517 ditësh

LONDËR, 2 korrik /ATSH-AA/ - Klubi anglez i futbollit, “Totenhem”, pas 517 ditëve pa transferime, ka sjellë në radhët e tij futbollistin 18-vjeçar nga...

FUTBOLL – Pochettino: Nëse Totenhemi nuk investon do të largohem

LONDËR, 11 maj /ATSH-ANSA/ - Trajneri i “Totenhemit”, Mauricio Pochettino kërcënon klubin e tij me largim nëse nuk bën investime për të ardhmen. “Do të...

FUTBOLL – Totenhem dhe Liverpul, dy gjysmëfinalistët e tjerë të Ligës...

TIRANË, 17 prill /ATSH/ - Dy ekipet angleze “Totenhem” dhe “Liverpul” kualifikohen në gjysmëfianle të Ligës së Kampionëve. “Mançester Siti” dhe “Totenhemi” dhuruan spektakël sot...

“Totenhem” vendos një rekord të ri në Premier Ligë

TIRANË, 27 dhjetor /ATSH/ - Skuadra e "Totenhemit" në Angli nuk di të barazojë. Këtë e thonë rezultatet e arritura deri më tani nga...

“Barcelona” nuk humbet në shtëpi prej 4 vjetësh, “Totenhemi” kërkon fitore

TIRANË, 11 dhjetor /ATSH/ - Muricio Poçetino trajneri i "Totenhemit" mendon se skuadra e tij e meriton kualifikimin në fazën e ardhshme të Ligës...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA