Ballina Etiketimet Tomorr

Etiketim: Tomorr

Historikisht e premtuar/ Rruga drejt Malit të Tomorrit në ndërtim, lehtëson...

  TIRANË, 23 janarATSH/ Rruga historikisht e premtuar dhe asnjëherë e realizuar në dhjetra vite drejt Malit të Tomorrit po merr formë dita-ditës, për të...

Berat/ Pelegrinazhi në malin e Tomorrit nga 20-25 gusht, besimtarët kremtojnë...

TIRANË, 20 gusht/ATSH/ Data 20 gusht shënon nisjen e pelegrinazhit drejt malit të Tomorrit, një mal i konsideruar “i shenjtë” pasi në të prehet...

Pelegrinazhi në “Malin e Tomorit”/ Masat për garantimin e rendit dhe...

TIRANË, 18 gusht/ATSH/ Shefi i Sektorit për Rendin dhe Sigurinë Publike, kryekomisar Dashamir Bendaj në një dalje për mediet foli për masat e marra...

Pelegrinazh në malin e Tomorit, vizitorë e turistë firmosin peticionin për...

TIRANË, 22 gusht/ATSH/- Jo vetëm festë, urime për më shumë shpresë dhe harmoni, por edhe ftesë për çdo vizitorë, turist e pelegrin për të...

Vizitorë nga Bjellorusia në Malin e Tomorit

TIRANË, 17 Prill / ATSH / - Vizitorët e sotëm që janë bërë kureshtarë të shohin nga afër Malin e Tomorit, apo siç njihet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA