Ballina Etiketimet Tomini

Etiketim: Tomini

Tomini: Askush nuk mund të tjetërsojë numrin e të vdekurve nga...

TIRANË, 25 shkurt/ATSH/ Zv/ministrja e Shëndetësisë, Eugena Tomini komentoi sot deklaratën e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili në një takim të...

Tomini: Këtë javë nis vaksinimi antikovid i personave mbi 90-vjeç

TIRANË, 23 shkurt/ATSH/ Zv.ministrja e Shëndetësisë, Eugena Tomini deklaroi sot se, "këtë javë do të fillohet me vaksinimin antikovid të moshës mbi 90-vjeç, për...

“23 mijë mjekë do marrin vaksinën antikovid”/ Tomini: Objektivi, mbyllja e...

TIRANË, 18 shkurt /ATSH/ Zv.ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Eugena Tomini tha se, "23 mijë mjekë do të marrin vaksinën antikovid ndërsa këtë...

Tomini: Vaksinimi me dozat e reja të “Pfizer” fillon që nesër,...

TIRANË, 15 shkurt/ATSH – I. Vata/ Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Eugena Tomini deklaroi sot se priten të mbërrijnë 7 mijë doza vaksinash nga kompania "Pfizer"...

“Situata nga COVID-19 po ndiqet në mënyrë dinamike”/ Tomini: Masat e...

TIRANË, 10 shkurt/ATSH/ Zëvendësministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Eugena Tomini, deklaroi sot se situata nga COVID-19 po ndiqet në mënyrë dinamike dhe masat...

“Transmetimi më i lartë i infeksionit në bare dhe restorante”/ Tomini:...

TIRANË, 9 shkurt /ATSH/ “Transmetimi më i lartë i infeksionit bëhet nëpër bare dhe restorante, në tregje dhe për shkak të mosmbajtjes së maskave...

Mutacioni i COVID-19/ Zv/ministrja Tomini: Në pritje të rezultatit nga Berlini,...

TIRANË, 8 shkurt/ATSH/ Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Eugena Tomini deklaroi sot se mostrat e dyshuara me mutacionin e ri të COVID-19 janë dërguar në Berlin...

Tomini: Procesi i vaksinimit antiCovid po vijon normalisht, ka nisur vaksinimi...

TIRANË, 2 shkurt/ATSH/ Zëvendësministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Eugena Tomini deklaroi se sot procesi i vaksinimit po vijon normalisht dhe se ka nisur...

Tomini: Transmetueshmëria e virusit ende prezente, deri tani asnjë rast të...

TIRANË, 1 shkurt/ATSH/ Zëvendësministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Eugena Tomini, tha sot se "kemi rritje të lehtë të rasteve që është 209 raste...

Tomini: Pas Tiranës, Durrësi dhe Shkodra mbajnë peshën e pozitivitetit me...

TIRANË, 19 janar/ATSH/ Shefja e Survejancës dhe Shërbimit të Inteligjencës Epidemike në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tomini deklaroi sot se përveç Tiranës, Shkodra...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA