Ballina Etiketimet Thirrje

Etiketim: thirrje

Trajtimi i pacientëve me COVID-19/ Ardit Toska i bashkohet nismës “Bëhu...

TIRANË, 27 gusht/ATSH/Ardit Toska i është bashkuar nismës “Bëhu hero për dikë që ka nevojë”, duke dhuruar gjak, që do të shërbejë për trajtimin...

“Nuk është e thjeshtë të jesh personi i fundit që shikon pacientët”,...

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Drejtori i Qendrës Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, Skënder Brataj thotë se në situatën ku ndodhemi duhet ndërgjegjësim, parandalim dhe veprim sot...

Mbi 500 thirrje në ditë për COVID-19/ Qendra Kombëtare e Urgjencës,...

TIRANË, 25 korrik/ATSH/  Qendra Kombëtare e Urgjencës Mjekësore përmes numrit unik të telefonit 127 ka marrë 540 thirrje në ditë dhe më shumë se...

COVID-19/ Rritet numri i thirrjeve në Urgjencën Kombëtare, Brataj: 400-600 thirrje...

TIRANË, 16 korrik/ATSH/ Drejtori i Qendrës Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, Skënder Brataj në një nga mediet e vendit deklaroi se javët e fundit është...

Mbi 15 mijë thirrje drejt numrit 127 në javën e dytë...

TIRANË, 14 korrik/ATSH/Java e dytë e muajit korrik ka shënuar rritje të numrit të telefonatave në numrin 127 të Urgjencës Kombëtare, kjo edhe për...

Brataj: Virusi ekziston, infekton dhe vret, respektoni këto 5 rregulla

TIRANË, 6 korrik/ATSH/ Drejtori i Urgjencës Kombëtare Mjekësore, Skënder Brataj, deklaroi sot se koronavirusi është real, infekton dhe vret. Në një reagim kundër atyre njerëzve...

Mbi 11 mijë telefonata javën e kaluar/ Urgjenca Kombëtare, apel qytetarëve:...

TIRANË, 15 qershor/ATSH/ Numri në rritje i të infektuarve me COVID-19 ka sjellë edhe shtimin e numrit të thirrjeve drejt numrit unik 127, pranë...

BRUKSEL – Thirrje për një buxhet prej 500 miliardë eurosh për...

BRUKSEL, 2 qershor /ATSH-AFP/ - Një thirrje, tashmë e nënshkruar nga më shumë se një milionë persona, kërkon një buxhet prej 500 miliardë euro...

Mbështetja për blegtorinë/ AZHBR hap në 29 maj thirrjen për aplikime...

TIRANË, 19 maj/ATSH/ Agjencia për Zhvillim Bujqësor dhe Rural do të hapë thirrjen nga data 29 maj deri në datën 19 qershor, për aplikime...

“Jemi në fundin e periudhës së vështirë”/ Gjata apel qytetarëve: Ruani...

TIRANË, 10 maj/ATSH/ Rektori i Universitetit të Mjekësisë, Arben Gjata përmes një mesazhi në kuadër të vijueshmërisë së lehtësimit të masave që nis ditën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA