Ballina Etiketimet Testi

Etiketim: testi

MJEKËSI – Testi i shpejtë i pështymës zbulon koronavirusin në disa...

MILANO, 6 maj /ATSH-ANSA/ - Testi i shpejtë i pështymës (Trs) është në gjendje të zbulojë koronavirusin në disa minuta dhe së shpejti do...

LONDËR – Studim rrënjësor mbi përhapjen e COVID-19

LONDËR, 23 prill /ATSH-AFP/ - Qeveria britanike njoftoi sot fillimin e një studimi të gjerë mbi përhapjen e koronavirusit të ri dhe zhvillimin e...

SHBA – F-35 kanë një problem, ndalohet prodhimi

UASHINGTON, 26 tetor /ATSH/ - Departamenti amerikan i Mbrojtjes ka vendosur të shtyjë prodhimin me kapacitet të plotë të avionit luftarak F-35 për shkak...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA