Ballina Etiketimet Te rinj

Etiketim: te rinj

Kryemadhi: Prioriteti ynë, përfshirja e të rinjve në politikë dhe vendimmarrje

TIRANË, 21 janar /ATSH/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim me votuesit për herë të parë në zonën e Laprakës. Kryemadhi u...

Pandemia efekt shkatërrues në shëndetin mendor të të rinjve

LONDËR, 19 janar /ATSH-AA/ - Një hulumtim i ri vuri në pah se pandemia e koronavirusit të ri (COVID-19), ka një "efekt shkatërrues" mbi...

Veliaj: Lul Basha po na ofron për deputetë “memet” e rrjeteve...

TIRANË, 15 janar/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili është njëherësh edhe drejtues politik i PS për qarkun e Tiranës, tha...

Basha me gjimnazistë: Garancia për një nivel të mirë studentësh, cilësia...

  TIRANË, 4 janar/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në vijim të turit të takimeve me të rinjtë, bashkëbisedoi me një grup gjimnazistësh me...

Basha me studentët e Universitetit Bujqësor: Kthim i potencialit të rinisë...

TIRANË, 28 dhjetor/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha zhvilloi sot një bisedë me studentët e Universitetit Bujqësor të Tiranës, ku tha se "sfida...

Meta pret të rinjtë e rrjetit kombëtar: Shqetësimi im më i...

TIRANË, 22 dhjetor/ATSH/ Presidenti Ilir Meta priti sot në një takim një përfaqësi të Rrjetit Kombëtar për të Rinjtë në Shqipëri (ANYN), të cilët...

Së shpejti gati qendra “Tumo Tirana”, Veliaj: Bashkia do të mbështesë...

TIRANË, 21 dhjetor/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka lajmëruar se qendra "Tumo Tirana" shumë shpejt do të mirëpresë të rinj që...

Këndi Amerikan në Kukës/ Mbështetje për të rinjtë në komunitetet e...

TIRANË, 19 dhjetor /ATSH/ Mbështetje për të rinjtë në komunitetet e shkollave të mesme në zonën e Kukësit. Këndi Amerikan në Kukës dhe Qendra për...

Veliaj ironizon Bashën: Ditën e Rinisë u rikthye tek oligarkët, që...

TIRANË, 8 dhjetor/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka ironizuar ditën e sotme kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili Ditën...

Kushi: Të hapur ndaj çdo ideje dhe iniciative për të mbështetur...

TIRANË, 8 Dhjetor/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi së bashku me kryetarin bashkisë së Elbasanit, Gledian Llatja morën pjesë sot virtualisht...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA